Kara Hasat Değişiyor

kara hasat değişikliği kara hasat değişiyor

Merhaba dostlar, bugünkü yazıda kara hasata gelecek değişikliklerden bahsedeceğim. Fakat değişikliklerden bahsetmeden önce Kara Hasat`ın şimdiki halinden biraz bahsedelim. Şuanda Kara Hasat rünü sadece ormancıların tercih ettiği bir rün. Tekli dereceli için konuşursak bazı oyuncular koridorlarda da tercih edebiliyor. Örneğin Kara Hasat Miss Fortune, Kara Hasat Draven gibi şampiyonları görmemiz mümkün. Profesyonel arena düşünüldüğünde ise sadece ormanda kullanılıyor.

Kara Hasat’ın şuanki rün özelliklerinden bahsedecek olursak;

Şampiyonlar, büyük canavarlar ve topçu minyonlar etrafta öldüğünde bir ruh özü bırakıyor. Bu ruh özünü aldığımızda Ruh Gücü kazanıyoruz ve bir sonraki vuruşumuz rünün taban hasarına, ilave saldırı gücümüze, ilave yetenek gücümüze ve toplanan ruh özü sayısına göre rakibe bir değişken hasar veriyor.

Yeni düşünülen kara hasattan bahsetmek gerekirse oda şöyle;

%50 canın altındaki bir rakibe hasar vermek rakibin ruhunu hasat eder ve fazladan bir değişken hasar verir. Kara Hasat`ın hasarını ise kalıcı olarak 6 arttırır.
PBE Kara Hasat hasarı: 50-140(seviyeye bağlı) (+6 ruh başına hasar) (+%25 bonus AD) (+%15 AP)
Bekleme süresi: 45 saniye

kara hasat rünü pbe

admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*