LoL Kutu Kapmaca Etkinliği

LoL Kutu Kapmaca Etkinliği Başlıyor

Merhaba dostlar, Türkiye Sunucusu’na özel Kutu Kapmaca Etkinliği 15 Kasım saat 20.00’da başlıyor! Riot Games Türkiye tarafından başlatılan etkinlik iki hafta boyunca süper Hextech Setleri kazanmanızı sağlayacak. Bu sayede sezon arasında oyun oynarken küçük bir eğlencemiz daha olacak. Hextech setlerini kazanmak için yapmamız gereken tek şey oyun oynayıp zafer almak.

15-30 Kasım tarihlerinde Sihirdar Vadisi’nde 6 zafere 1 Hextech Seti kazanacaksınız. Sonsuz Uçurum’da yani ARAM’da ise 8 zafere 1 Hextech Seti kazanacaksınız. Bu oyunların özel oyunlarda devre dışı kaldığını belirtelim. Hextech setleri kazanmak için oyunları eşleştirme sistemi üzerinden oyun aratarak oynamalısınız. Kaç tane Hextech Seti kazanacağınızı takip edebilmeniz için ise Riot tarafından LoL istemcisine aşağıdaki görselde olduğu gibi bir sekme eklenecek. Görseli tam göremezseniz üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

lol kutu kapmaca etkinliği

Riot tarafından cevaplanan Sıkça Sorulan Sorular

Hangi oyun türlerinden Hextech Seti kazanabilirim?

Yalnızca Sihirdar Vadisi ve ARAM haritalarında, oyunculara karşı eşleştirmeli maçlarda aldığın zaferler geçerli olacak. Yani yapay zekâya karşı ya da özel kurulmuş oyunlarda aldığın galibiyetler sayacı ilerletmeyecek.

Bu kutuları açmak için anahtar gerekiyor mu?

Kazandığın her sette Hextech Sandığı ve anahtarı set olarak gelecek, yani sandıkları açmak için ilave herhangi bir anahtara ihtiyacın olmayacak. Kazandığın setler etkinlik bitiminden itibaren hesabına yüklenecek, bu süre en geç iki haftayı bulabilir. 14 Aralık’ta sandıkların hâlâ hesabına yüklenmediyse Riot Games’e Oyuncu Destek üzerinden ulaşabilirsin.

Hextech Sandıklarının içinden ne çıkıyor?

Bunlar etkinliğe özel bir Hextech Sandığı değil arkadaşlar. Bildiğimiz yani S- ve üzeri aldığımızda gelen sandıklardan. Sadece etkinlik kapsamında anahtarla beraber kazanacağız. Neler çıktığını yinede size şöyle bir hatırlatalım.

ÇıkabileceklerŞans
Kostüm Kristali%50
Şampiyon Kristali%25
Totem Görünümü Kristali + 150 İlave Turuncu Öz%11,5
Kalıcı İfade%10
İlave Sandık + Anahtar%10
Cevher%3,6
Sihirdar Simgesi Kristali + 150 İlave Turuncu Öz%3,5

Birinci hafta alınan zaferler ikinci haftaya devreder mi?

Etkinliğin geçerli olduğu iki hafta (15-30 Kasım) boyunca her hafta en fazla 4 sandık kazanabilirsin. Birinci hafta Sihirdar Vadisi’nde 24 veya ARAM’da 32 zafer aldıysan ve 4 Hextech Setini garantilediysen, bundan sonra kazanacağın zaferler o hafta sana set olarak geri dönmeyecek. 22 Kasım’da başlayan ikinci haftada sayaçlar yeniden işlemeye başlayacak ve ikinci hafta galibiyetlerin tekrar setlere dönüşmek üzere sayılacak. 30 Kasım günü geldiğinde 6’ya ya da 8’e tamamlanmayan galibiyetler ise Kutu Kapmaca kapsamında sana set kazandırmayacak.

Zafer alsam bile istemcide zaferimi göstermiyor ne yapmalıyım?

Verilerin işlenmesinde zaman zaman gecikmeler yaşanabilir ama merak etme, etkinlik süresince aldığın zaferler sistemimiz tarafından mutlaka kaydedilecek. Böyle bir gecikme ile karşılaşırsan bir süre bekleyip etkinlik sekmesini daha sonra tekrar ziyaret etmeni öneririz.

Etkinlik tam olarak ne zaman başlar ve ne zaman biter?

Kutu Kapmaca etkinliği 15 Kasım saat 20.00’da başlayacak. 1. hafta 22 Kasım gece 23.59’da kapanmış olacak. Bu hafta içerisinde Vadi’de her 6 ya da ARAM’da her 8 zaferin sana en fazla 4 olmak üzere birer kutu kazandıracak.

23 Kasım 00.00’dan itibaren ise bu sayaç baştan başlayacak ve aynı mantıkla 29 Kasım gece 23.59’a dek aldığın zaferler yine en fazla 4 olmak üzere kutulara dönüşecek.

LoL Kutu Kapmaca etkinlik detayları bu kadardı dostlar. İsterseniz aşağıdaki butondan detaylı Hextech Ganimetlerini inceleyebilirsiniz. LoL Kutu Kapmaca etkinliğinde herkese bol şans!

Hextech Ganimetleri SSS

admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*