LoL Yeni Şampiyon Yuumi

lol yeni şampiyon yuumi

Riot Games’in yeni tasarladığı büyücü destek şampiyon Yuumi yakında bizlerle buluşacak. Fakat bu buluşmadan önce bazı kaynaklar ve yayıncılar tarafından şampiyon sızdırılmış durumda. League Partner sistemine üye olan bir yayıncı yanlışlıkla şampiyonun rehber videosunu önceden yayınlamış ama ardından hemen kaldırmış. Şimdilik bize kalan görüntüler bulanık fakat Riot’un yayınladığı resmi teaseri aşağıda izleyebilirsiniz.

yeni şampiyon yuumi

Yeni Şampiyon Yuumi

Bu yenetekler henüz kesinleşmemiş, sızdıran kişi tarafından paylaşılmıştır.

Sızdırılan yetenek setine göre tahmin şu şekilde:

  • Pasif – Yetenek kullanımından sonraki normal saldırı rakibe ekstra büyü hasarı verir ve yavaşlatma uygular.
  • Q – Bir yetenek atışıdır. Minyonların içinden geçemiyor. Eğer bu yetenek havada 1 saniyeden fazla gidip rakibe isabet ederse fazladan hasar verir ve rakibi yavaşlatır. formu aktif ise yetenek imleci takip eder.
  • W – Seçilen şampiyonun üzerine atılır ve hedef alınamaz olur. Dost şampiyonun omzunda onu güçlendirmeye başlar. (Tıpkı Lulu’nun Pix i gibi) Bağlandığınız dost şampiyondan tekrar aktif edilerek çıkabilirsiniz. Dost şampiyondan çıkmadan başka bir dost şampiyona geçiş yapabilirsiniz.
  • E – 2 yük taşır. Kullanıldığında Yuumi’yi iyileştirir. Eğer ile bir dost şampiyona bağlıysanız ikinizi de iyileştirir.
  • R – 7 dalga göndererek AoE büyü hasarı verir. En az 3 dalga isabet eden rakipler yere sabitlenir. Yetenek atış halindeyken Yuumi hareket edebilir. Bu dalgalar (Taric E) gibi Yuumi’nin baktığı yöne doğru giderler.

 

admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

1 yorum

  1. Pasifini değiştirirmisiniz artık sıktı çünkü zoe nin pasifi ile aynı ancak daha güçlü sylas çıktı bişey demedimde yeter artık kurtuluş yeteneğiniz galiba bu bişey bulamayınca falanmı kullanıyosunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*