Merkez Baskını LoL

merkez baskını lolMerkez Baskını

Merhaba dostlar, bu yazımızda sizlere Merkez Baskını modu hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Bildiğiniz gibi 8.16 yaması ile Alfa versiyonunu denediğimiz Merkez baskını çoğu oyuncu için eğlenceli bulundu. Merkez Baskını modu yaklaşık 15 dakika süren ultra hareketli bir deneysel mod olarak oyuna eklenmişti. Özet geçmek gerekirse küçük bir haritanın olduğu ve rakiplerin birbirine çok yakın oynadığı bir harita.

lol merkez baskını

Bu 5’e 5 modda takımlarda 2 ormancı ve 3 koridor oyuncusu bulunuyor. Zaman zaman rastgele etkinlikler ortaya çıkarması ile çok heyecanlı olduğunu söyleyebilirim. Buna curcuna ismi veriliyor ve Zirvenin Kralı, Ateş Çemberi (Bardle Royale), Düello Kulübü ve bir çok curcuna oyunda ortaya çıkıyor. Merkez Baskını ile beraber güçlendirilmiş temel eşyalar ve eskiden bulunan ve şuan olmayan eşyalarda içeriyor. Örnek vermek gerekirse Karayel, Wriggle’ın Feneri, Ölümateşi Pençesi ve birçok eski eşya bulunuyor. 8.18 yamasının gelişi ile Merkez Baskını alfası son bulmuş oldu. Toplamda 1 ay oynadığımız Merkez Baskını modu 8.18 yamasından beridir oyunda yok ve 8.24 yaması ile beraber tekrar oyuna dönüyor.

Bu deneysel mod 8.24 yaması ile beraber gelecek olup 22 Ocak 2019 11.00’da tekrar kaldırılacaktır!

Merkez Baskını’nda görebileceğiniz çılgın curcunalardan bazıları:

  • Ateş Çemberi: İki takım tek bir kişi sağ kalana dek küçülen ölüm çemberinde kapışır.
  • Ganimet Hırsızı Teemo: Haritanın etrafında gezen dev Teemo’yu alt ederek altınını alın!
  • YENİ Düello Kulübü: Takımlar 2’ye 2 ve 1’e 1 gerçekleşen kapışmalarda mücadele eder. En güçlü, en güçlüye ve daha az güçlüler, daha az güçlülere karşı.
  • YENİ URF Kapışması: URF’lendiniz! Büyük ölçüde azaltılmış bekleme süreleri, saldırı hızı, sınırsız mana ve fazlası. Herkesin üç hakkı var. Takımlardan birinin hakları bitene kadar mücadele devam eder.

Curcuna galibiyeti sonucu kazanabileceğiniz ödüllerden bazıları:

  • Şampiyonların Mancınığı: Başlangıç platformunun yanındaki topa tıklayarak haritanın öbür tarafına fırlayın!
  • Blitzcrank’in Bereketi: Takımınızın kuleleri ve topçu minyonları Blitzcrank’in Roket El yeteneğini kazanır.
  • YENİ Savaş Kızağı: Bütün takımınız bu araca sığabilir. İlk tıklayan oyuncu sürücü olur. Haritada yolculuğa çıkın. Kızak bir şeye çarptığında patlayarak yakında bulunan rakiplere hasar verir ve onları havaya savurur.
admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*