Yeni Şampiyon Aphelios

Aphelios, İtikatın Silahı

yeni şampiyon aphelios

Ellerinde silahlarıyla ay ışığının gölgelerinden beliren Aphelios, inancına düşman olanları kasvetli bir sessizlik içinde ortadan kaldırır. Kendisini sadece keskin nişancılığı ve silahlarının sesiyle ifade eder. Onu dilsiz kılan bir zehirden güç almasına rağmen, kız kardeşi Alune uzaklardaki bir tapınaktan ona yol gösterir ve ellerinde ay taşından yapılma pek çok silahın ortaya çıkmasını sağlar. Ay gökte olduğu sürece Aphelios yalnız kalmayacak.

Riot, League of Legends’ın yeni şampiyonu olacak olan Aphelios, İtikatın Silahı’nın çıkacağını duyurdu. Yeni Şampiyon Aphelios Targon bölgesinden bir nişancı şampiyon. Resmi sayfadaki hikayesine bakarsak Aphelios dilsiz ve Alune isimli kız kardeşi tarafından yetiştirilmiş. Farklı bir şampiyon olacağa benziyor.

Riot henüz 2 hafta önce Senna’yı yayınlamışken hemen ardından yeni bir şampiyonun yayınlanması gerçekten oyuncuları şaşırttı. Şuanda Yeni Şampiyon Aphelios hakkında yaşam öyküsünden başka bir bilgiye sahip değiliz, bu yüzden bilgiler geldikçe yeni yazılar yayınlayabilir veya bu yazıyı güncelleyebiliriz.

admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*