Yeni Şampiyon Qiyana

yeni şampiyon qiyana

Yeni Şampiyon Qiyana

9.13 Yaması ile birlikte gelecek Qiyana isimli yeni şampiyon tanıtıldı. Haziran ayının sonuna doğru gelmesi beklenen üst koridor şampiyonu Qiyana’yı hep beraber inceleyelim. Yetenekler açıklamalı şekilde aşağıda verilmiştir. İsterseniz direk videoyu izleyerek Qiyana hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Discord sunucumuzda bulunan 400 RP çekilişine katılmayı unutmayın!

Pasif – İmparatoriçenin Hakkı

 • İlk normal saldırı veya yetenek ilave hasar verir. Qiyana element değiştirdiğinde bu bekleme süresi otomatik olarak sıfırlanır.

Q – İxtal Bıçağı

 • Qiyana bıçağını fırlatır ve önündeki alana hasar verir. Qiyana elemente bağlı olarak ekstra özellikler kazanır.
  • Nehirde – Rakiplerini yere sabitler.
  • Duvarda – Canı az rakiplere ilave hasar verir.
  • Çalıda – Hareket hızı ve gizlenme kazandıran bir yol açar.

W – Diyarın Hakimi

 • Qiyana bir elemente bağlı olarak ilave nitelikler kazanır. Bu yeteneği nehirde, duvarda ve çalıda kullanımına bağlı olarak ilave hareket hızı, saldırı hızı veya hasar kazanabilir.

E – Cüret

 • Qiyana bir miktar atılarak önündeki rakibe hasar verir.

R – Toprağın Öfkesi

 • Qiyana bir şok dalgası oluşturur ve dalgadan etkilenen rakipleri havaya savurur. Eğer rakipler havaya savurma sonrası nehir, çalı veya duvarla çarpışırsa ek olarak bir süreliğine sersemletir.

admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

4 yorum

 1. Şampiyonun sunuculara 26 Haziran’da geleceğini biliyoruz ama PBE sunucusuna ne zaman geleceği ile ilgili bir öngörüde bulunabilir misin ?. Son çıkan şampiyonların PBE’ye gelişi ile kıyaslayarak rahatça düşünülebilir belki de fakat ben bilmediğim için soruyu size yönetliyorum.

1 geri izleme / bildirim

 1. 9.13 PBE Yama Notları (Arcade 2019 ve Qiyana) - LoL Yama

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*