Yeni Şampiyon Sylas

lol yeni şampiyon sylas

Herkese merhaba dostlar, bu yazıda sizlerle beraber yeni şampiyon Sylas tan konuşmak istiyorum. Yeni şampiyon Sylas lakabı İsyanın Zinciri. Bu şampiyon kısaca ön hikayesinden bahsedelim. Bir zamanlar mahkûm olan Sylas korkaklar ve ikiyüzlüler tarafından bir deliğe tıkıldığını söyler. Başkaları onun kusurlu olduğunu, bu yüzden de ölüme terk edilmesi gerektiğini düşünüyorlardı. Bu yüzden intikam alacak olan Sylas artık özgür ve Sihirdar Vadisinde bizleri bekliyor.

Sylas Yetenekler

Pasif – Petrisit Patlaması

Sylas bir yetenek kullandıktan sonra gerçekleştirdiği ilk normal saldırısıyla birlikte zincirlerini sallayarak yakınındaki rakiplere hasar verir.

Q – Kırbaç Zincir

Sylas zincirlerini savurarak rakiplerine hasar verir ve onları az miktarda yavaşlatır. Kısa bir gecikmenin ardından zincirlerin birleştiği nokta patlayarak rakiplerin üstündeki yavaşlatmanın etkisini arttırır ve onlara yeniden hasar verir.

W – Kral Katili

Sylas bir hedefe doğru atılarak güçlü bir vuruş yapar. Bu vuruş rakibe hasar verirken kendini iyileştirir. Rakibin canı azsa verilen hasar artar. Sylas’ın canı azsa iyileştirme miktarı artar.

E – Firar/Kaçır

Sylas kısa bir mesafe boyunca atılır ve kalkan kazanır.

Kısa bir süreliğine yeteneği yeniden kullanarak zincirlerini savurabilir ve isabet alan ilk rakibi sersemletir, ona hasar verir ve kendini ona doğru çeker.

R – Gasp

Sylas, rakibin ultisini kendisi kullanmak üzere gasp eder.

Ultileri gasp edilen rakipler onları kullanmaya devam edebilir. Sylas, Gasp her kullanılır olduğunda bir rakibin ultisini çalabilir; ancak aynı rakibin ultisini bir süreliğine yeniden gasp edemez.

admin hakkında 102 makale
Merhaba arkadaşlar ben Can. lolyama.com da sizlerle yama notları, yenilikler, e-Spor haberleri ve içerikler paylaşıyorum. Tüm yazılarda bulunan yorumlar kısmından yorum yazabilirsiniz

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*